New image from Samaritan

By Webmaster on January 10, 2021 / 1 min read

Total Film reveals an exclusive image from the forthcoming action movie Samaritan.

Sylvester Stallone is an aging superhero called back to save the day in a first look image from director Julius Avery’s action movie Samaritan.

SamaritanSamaritan focuses on the story of a young boy who learns that a superhero who went missing 20 years ago is living next door to him.

“We didn’t really have superheroes,” says Avery. “We only had action heroes. And Sly was the closest thing we had to a superhero. So to put him in a superhero movie? That feels fresh and cool and something that people will get a kick out of.”

“We’re going to see Sly do things he hasn’t done in a long time” says the director.

Samaritan is scheduled for release on June 4 in the UK.

Leave a comment

  • MartinaMay 8, 2021

    Nárůst grafické kvality se očekává od každé generace herní konzole, ale až PlayStation 5 přichází s bleskovým diskovým úložištěm, které tvoří SSD s kapacitou 825 GB. Nová generace populární herní konzole PlayStation je konečně tady. Herní konzole PlayStation 5 získává body i za 3D audio. Konzole totiž zvládne až 4K rozlišení při 120 FPS, Za většinou hardwarové výbavy stojí společnost AMD se svým 8jádrovým procesorem architektury Zen 2 a grafickým čipem postaveným na platformě RDNA 2 s podporou ray tracingu. 3. Jaké osobní údaje o vás společnost Panasonic shromažďuje? Každá lodní společnost má výši spropitného nastavenou jinak, co dělá. Každá z řad procesorů má své nesporné výhody a nevýhody a rozhodně neplatí, že čím dražší procesor, tím výhodnější bude. Pokud se chystáte vložit peníze do kasina, musíte se ujistit, že jde o důvěryhodnou značku. Dnes jsou nabídky velmi široké a hráči si mohou vybírat a vyhrát peníze zdarma. Platia zväčša len na vybrané automaty a takisto sa k nim viažu stávkové požiadavky online kasinech Kasina S Uvítacím Bonusem | Free spiny za registraci jsou vlastně peníze zdarma. Hlavním lákadlem pro mobilní sloty bez vkladu je funkce Free Spin, kterou mohou Hrajte, jakmile na sadě válců 5 × 4 získají 3 nebo více symbolů Kolosea.